REZERVASYON
Lütfen telefonu yan çeviriniz.

Tesis Hakkında

Körfez Termal ’deki daireler 55 m² (3-5 kişilik), 75 m² (4-6 kişilik), 110 m² ve 120 m² (6-8 kişilik) olmak üzere 4 farklı tipten oluşmaktadır. Her daire içerisinde bir evde ihtiyaç duyulabilecek klima, buzdolabı, televizyon, çamaşır-bulaşık makinesi, mutfak gereçleri vb. tüm araç/gereçler kullanıma hazır halde yer alır. Ayrıca dairelerin banyolarında bir çok hastalığa iyi gelen şifalı termal su kullanma imkanı sunulmaktadır. Tesisin kuzey cephesinde bulunan daireler hariç diğer tüm daireler deniz manzarasına sahiptir.

Körfez Termal’in kurulduğu 25.000 m² parsel alanın yaklaşık 15.000 m²'si peyzaj alanı olarak ayrılmıştır. Peyzaj alanında; yeşil alanlar, yürüyüş yolları, yeme-içme kort alanları, süs havuzları, gölgelikli dinlenme alanları, çocuk oyun alanı, araç park alanları ve güvenlik noktaları yer alır. Tesis içerisinde toplam 7 adet asansör bulunur.

Geleneksel değerlerimizden taviz vermeden, ailenizle birlikte huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmeniz için tasarlanmış Körfez Termalde içerisinde; bay/bayan SPA merkezi, bay/bayan fitness merkezi, güzellik merkezi, mescit, toplantı salonu, çocuk kulübü, revir, yöresel ürünler satış merkezi, restoran, market ve kafeterya alanları bulunmaktadır.