REZERVASYON
Lütfen telefonu yan çeviriniz.

Termal Su

Kaz Dağları'nın eteklerinde bulunan Güre Kaplıcaları, yüzyıllardır hem bölge halkına sağlık ve güzellik dağıtarak hem de doğal yapıyı bozmadan bugüne kadar gelmiştir. Pek çok arkeolojik haritada ve tarihi metinlerde Güre Kaplıcalarının ününden söz edilmektedir.

Bay SPA Merkezi

Erkek misafirlerimizin konforu ve rahatlığı için her ayrıntının düşünüldüğü Bay SPA Merkezinde; Kapalı Yüzme Havuzu, Kapalı Termal Havuz, Çocuk Havuzu, Sauna, Buhar Odası, Hamam ve Fitness Merkezi yer almaktadır.
 
Yaz döneminde deniz suyu doldurularak sadece bayanlara hizmet veren Tesis çatısında yer alan açık çatı havuzu, bahar ve kış dönemlerinde termal su doldurularak bay ve bayan olmak üzere dönüşümlü olarak kullanılmaktadır.
 
Bay SPA Merkezine Körfez Termaldeki tüm dairelerden açık alana çıkmadan kolayca ulaşım sağlanabilmektedir.Bay SPA Merkezine 5 yaş üzeri kız çocukların alınmazlar. Ayrıca Tesis misafirlerine önceden randevu alınması şartı ile Masaj ve Vücut Bakım hizmetleri de sunulmaktadır.

Bayan SPA Merkezi

Bayan misafirlerimizin konforu ve rahatlığı için her ayrıntının düşünüldüğü Bayan SPA Merkezinde; Yüzme Havuzu, Termal Havuz, Açık Çatı Havuzu ve Güneşlenme Terası, Çocuk Havuzu, Sauna, Buhar Odası, Hamam ve Fitness Merkezi yer almaktadır.
Tesis çatısında bulunan açık çatı havuzu ve güneşlenme terası alanına bayan SPA Merkezi içerisinden sadece bir asansör kullanılarak direkt ulaşılmaktadır. Yaz döneminde deniz suyu doldurularak sadece bayanlara hizmet veren çatı havuzu ve güneşlenme terası, bahar ve kış dönemlerinde termal su doldurularak bay ve bayan olmak üzere dönüşümlü olarak kullanılmaktadır.
 
Bayan SPA Merkezine Körfez Termaldeki tüm dairelerden açık alana çıkmadan kolayca ulaşım sağlanabilmektedir. Bayan SPA Merkezine 5 yaş üzeri erkek çocukların alınmazlar. Ayrıca SPA Merkezi içerisinde Tesis misafirlerine önceden randevu alınması şartı ile Masaj ve Vücut Bakım hizmetleri de sunulmaktadır.

Spa Menü

Toplam 2500 m2 lik bir alana kurulmuş Körfez Termal SPA Merkezi, sunduğu hizmetleriyle huzur ve sakinliği birleştirerek misafirlerine tüm yılın yorgunluğunu üzerinizden atma imkanı sağlamaktadır.
 
Profesyonel ekibimizce uygulanan masajlar, terapiler ve bakımlar ile SPA merkezimiz; gençlik, güzellik ve şifa kaynağı olarak sizleri bekliyor.

Güzellik Merkezi

Güzellik ve bakım konusunda ihtiyaç duyulabilecek neredeyse tüm uygulamaları profesyonel kadrosu ve teknik donanımı ile sunan Körfez Termal Güzellik Merkezi, müşterilerine konforlu ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.
Körfez Termal Güzellik Merkezinde kişinin ihtiyaçları doğrultusunda özel uygulanacak geleneksel bakım çeşitlerinden, modern bakım tekniklerine kadar birçok seçenek uygulanabilmektedir.
Bayan SPA merkezi içerisinde bulunan Körfez Termal Güzellik Merkezi, kış döneminde rezervasyon ile çalışıp, yaz döneminde ise saat 10:00-19:00 arasında Tesis misafirlerine hizmet vermektedir.